Duomenų atkūrimas
iš Flash laikmenų
Failų atstatymas Kontaktai
Kainos

TELEFONAS

Užsakymai priimami ir informacija teikiama telefonu:

+370 64873687

 

Duomenų atstatymas iš Flaš laikmenų

Kompaktiški, palyginus didelės talpos Flash kaupikliai tapo plačiai naudojami ne tik informacijos pernešimui iš vieno kompiuterio į kitą, bet ir skaitmeniniuose fotoaparatuose, mobiliojo ryšio telefonuose, mp3 grotuvuose, delniniuose kompiuteriuose. Paprastas naudojimas ir patogus informacijos saugojimas tapo šių informacijos kaupiklių populiarumo priežastimi. Tačiau padaugėjo informacijos, laikomos juose, praradimo atvejų. Nuotraukos iš išsvajotos kelionės, kurias nesuspėjote perkelti į kompiuterio kietąjį diską, finansinės ataskaitos ar diplominis projektas, o gal konfidenciali informacija, kuri, kaip taisyklė, saugoma visiškai slaptai vieninteliame egzemplioriuje. Taip gali nutikti bet kam, bet kada ir dėl labai įvairių priežasčių, o problemų spendimas reikalauja specializuotos aparatūros, specialios programinės įrangos, patirties, aukšto meistriškumo, o dažnai ir intuicijos. Bet mūsų specialistai tai sugeba, jie sėkmingai padeda net ir pačiose sunkiausiose situacijose. Netgi jei jau kažkas bandė atstatinėti duomenis ir jiems nepavyko, arba atstatė ne viską, mes pasistengsime padėti Jums.

Nepraleiskite galimybės susigrąžinti savo duomenis – kreipkitės į "INFOLUX‘ą" nedelsiant!

Mes atkuriame informaciją iš įvairių gamintojų visų tipų Flash kaupiklių: USB Flash, Compact Flash, Secure Digital, Memory Stick, Mini, Multi Media Card, RS Multi Media Card, Smart Media, Trans Flash, xD-Picture Card.

Nepriklausomai nuo kaupiklio tipo (CompactFlash, SD, MMC, MemoryStick, USB-Flash), juose naudojamos NAND Flash atminties mikroschemos, kurias galima išlituoti ir specialiu skaitytuvu nuskaityti mikroschemose esančių duomenų dampą (failą –duomenų kratinį), kuris vėliau yra analizuojamas ir, taikant įvairius algoritmus, paverčiamas į failus. Taigi, būtina ir pakankama sąlyga informacijai iš Flash kaupiklių atkurti – nepažeista mikroschema ir jos turinys. Žinoma, viskas ne taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti skaitant.

Taigi, viskas, ką Jums reikia padaryti, tai:

Mes pasistengsime(įsipareigojame) padaryti:

  • Atlikti nemokamą diagnostiką
  • Nustatyti informacijos praradimo priežastį.
  • Atstatyti Jūsų duomenis ir apie tai informuoti Jus el. paštu arba, atskirai pageidaujant, SMS žinute.
  • Išlaikyti atkurtų duomenų visišką konfidencialumą ir privatumą.